Освіта дорослих

Освіта дорослих є складником освіти впродовж життя, спрямована на реалізацію права кожної повнолітньої особи, на безперервне навчання з урахуванням її особистісних потреб, пріоритетів суспільного розвитку на потреб економіки.

Задоволення потреб дорослої особи незалежно від віку в професійному, інтелектуальному, культурному і духовному розвитку шляхом отримання освітніх послуг формальної, неформальної освіти та самоосвіти.

Складовими освіти дорослих відповідно до Положення про Центр післядипломної освіти Хмельницького національного університету є: школа розвитку особистості; школа народної майстерності (рукоділля); школа комп’ютерної грамотності; школа професійної підготовки тощо.

В рамках розвитку особистості ЦПО проводить курси за програмою «Перша домедична допомога».

Зростання кількості потерпілих у соціальних протистояннях, подій на сході України, при техногенних катастрофах, дорожньо-транспортних пригодах, кримінальних та інших ситуаціях, що супроводжуються санітарними втратами, зумовлює необхідність вивчення методів невідкладної домедичної допомоги, якими повинне володіти цивільне активне населення держави.

З метою опанування усіма бажаючими практичними навичками з невідкладної допомоги в Центрі післядипломної освіти на базі кафедри  фізіотерапії, ерготерапії організовані курси підвищення кваліфікації з першої до медичної допомоги. Заняття проводить кваліфікований викладач кандидат медичних наук, доцент Кабашнюк В.О.

Більш детальна інформація за телефоном (0382) 77-31-86
контактні особи: Войтова Ірина Іванівна   097-50-555-97, Кабашнюк Віталій Олександрович 097-529-35-03