Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації спрямоване на послідовне удосконалення професійних знань, умінь і навиків, зростання майстерності у професії.

Особливістю її є те, що слухачі уже володіють певними знаннями і практичними навиками виконання своєї роботи, можуть критично відноситись до навчального матеріалу, хочуть отримати саме ту інформацію, яка потрібна для своєї діяльності. Для цього організовуються виробничі курси, курси цільового характеру, школи передового досвіду і методів праці.

Підвищення кваліфікації здійснюється на договірних засадах.

Підвищення кваліфікації фахівців галузей економіки

Центр післядипломної освіти здійснює підвищення кваліфікації фахівців галузей економіки за акредитованими спеціальностями. Перелік акредитованих спеціальностей можна подивитися ТУТ

Навчальний процес забезпечується висококваліфікованими фахівцями: професорами, доцентами, кандидатами наук за фахом випускових кафедр.

Більш детальна інформація за телефоном (0382) 77-31-86
контактні особи: Войтова Ірина Іванівна 097-50-555-97

Підвищення кваліфікації тренерів-викладачів

Центр післядипломної освіти на базі кафедри Теорії і методики фізичного виховання і спорту два рази на рік проводить курси підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) дитячо-юнацьких спортивних шкіл  для здобуття першої та другої категорії.

Термін навчання з підвищення кваліфікації тренерів (тренерів–викладачів) складає 10 днів (75 академічних годин).

В програмі курсів питання програмування процесу підготовки спортсменів; фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів; медико-біологічних аспектів підготовки спортсменів; функціональної діагностики та позатренувальних факторів, що мають значний вплив на підготовку спортсменів. Курси проводяться за спеціалізаціями: циклічні види спорту, спортивні ігри, єдиноборства, швидкісно-силові види спорту. Терміни проведення подальших курсів по мірі формування груп.

Навчальний процес забезпечується висококваліфікованими фахівцями: доцентами, кандидатами наук за фахом, заслуженими тренерами та майстрами спорту міжнародного класу.

Для зарахування слухачем курсів необхідно подати на кафедру теорії і методики фізичного виховання і спорту:

  • Заява;
  • Копія документів про освіту;
  • Довідка з місця роботи.

за адресою: м. Хмельницький, вул. Хотовицького, 2.

Слухачі повинні мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Більш детальна інформація за телефоном 0677619868, 0673802440

контактні особи:  Дутчак Юрій Васильович; Солтик Олександр Олександрович або на сайті кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту http://tmfvs.khnu.km.ua

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів освіти здійснюється за акредитованими спеціальностями. Перелік акредитованих спеціальностей можна подивитися ТУТ

Хмельницький національний університет забезпечує підвищення кваліфікації вчителів та психологів загальноосвітніх шкіл, викладачів та майстрів виробничого навчання професійно-технічних та професійних училищ, викладачів коледжів, технікумів та закладів вищої освіти.

Звертаємо увагу, що Університет на базі лабораторії «Інклюзивної педагогіки» має можливість підвищувати професіоналізм педагогічних кадрів, які працюють в інклюзивних класах та дошкільних групах загальноосвітніх навчальних закладів, шляхом надання освітніх послуг та формування професійних програм, з урахуванням ключової компетентності НУШ та побажань і пропозицій педагогів, Хмельницький національний університет, має сучасне навчально-методичне, матеріально-технічне та кадрове забезпечення для підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників здійснюється за денною, заочною (дистанційною) формами навчання.

Останнім часом широким попитом користується саме дистанційна форма навчання.

Ця форма підвищення кваліфікації має ряд переваг, зокрема, у зручний для себе час та у зручному для себе місці через Інтернет можна отримати необхідну інформацію та набути додаткових компетентностей

Для підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників інших закладів освіти необхідно подати в Центр післядипломної освіти такі документи:

– лист-прохання;

– направлення;

– індивідуальна програма стажування.

Більш детальна інформація за телефоном (0382) 77-31-86
контактні особи: Войтова Ірина Іванівна 097-50-555-97, Грушевицька Алла Борисівна 097-609-65-11