У Хмельницькому національному університеті навчають підготовці й написанню грантових заявок

29 березня 2021 року у Хмельницькому національному університеті розпочались курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Підготовка грантової заявки – від теорії до практики», організовані Центром післядипломної освіти спільно з відділом координації грантової діяльності. Із організаційною частиною курсів підвищення кваліфікації ознайомила начальниця Центру післядипломної освіти Тетяна Косянчук, зокрема курси триватимуть близько двох місяців, програмою курсів передбачено лекційні заняття та самостійна робота, після завершення викладачі отримають відповідний сертифікат. Лекторами є провідні науковці ХНУ, які пройшли 3-х місячне міжнародне стажування «Міжнародна кар’єра науковця та управління науковими проєктами» в Університеті Суспільних Наук (м. Лодзь): професорка кафедри технології та конструювання швейних виробів Оксана Захаркевич, професорка кафедри технології та конструювання швейних виробів Світлана Кулешова, доцентка кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Єлизавета Гнатчук, завідувачка кафедри хімії та хімічної інженерії, доцентка Тетяна Іванішена, професор кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи Євген Рудніченко.

Оксана Захаркевич ознайомила учасників із форматом та графіком проведення лекцій і способом представлення власних проєктів. Також вона провела першу лекцію «Інтеграційна частина. Пошук донорів», у якій відмітила важливі для наукової та освітньої діяльності соціальні мережі, інформаційні ресурси та способи пошуку донорів. Крім того, Оксана Василівна наголосила на особливостях участі у програмі «Горизонт Європа», нагадавши про Національний контактний пункт Рамкової програми ЄС «Горизонт 2020».